دوره های آموزش مجازی

دوره مجازی آموزش HSE

  • به اطلاع دانشجویان عزیز تحصیلات تکمیلی دانشگاه می رساند حسب هماهنگیهای به عمل آمده و مفاد بند شماره 27 از صورتجلسه شماره 544 شورای تحصیلات تکمیلی دانشگاه، اخذ گواهی شرکت در کلاسهای آموزشی ایمنی، بهداشتی و زیست محیطی برای انجام مراحل تصویب پروپوزال ضروری می باشد. لذا لازم است دانشجویان تحصیلات تکمیلی نسبت به شرکت به موقع در کلاسهای یاد شده با هماهنگی نماینده دانشکده خود در کمیته ایمنی، بهداشت و محیط زیست دانشگاه اقدام نمایند.

دوره‌ آموزشی HSE شامل مباحث سه گانه 1-  تخصصی مرتبط با رشته تحصیلی (در برخی دانشکده‌ها مانند دانشکده شیمی، مهندسی شیمی، دامپزشکی، علوم طبیعی، و ...)،  2- کمک‌های آولیه، و 3- آتش‌نشانی می‌باشد. بر اساس تصمیمات اتخاذ شده در کمیته HSE و به منظور تسهیل بهره‌گیری دانشجویان عزیز از دوره‌ آموزشیHSE، مباحث کمک‌های اولیه و آتش‌نشانی این دوره‌ از سال تحصیلی 97-1396 به صورت مجازی ارایه خواهند شد.

آموزش مجازی این مباحث بدین معناست که فایل‌های مربوط به مباحث کمک‌های اولیه و آتش‌نشانی در همین صفحه در اختیار علاقمندان قرار می‌گیرد. شما می‌توانید این فایل‌ها را دانلود و محتوای آنها را مطالعه و در تاریخ مشخصی که توسط مسئول HSE دانشکده یا پژوهشکده اعلام خواهد شد در آزمون کتبی مربوطه شرکت نمایید. در صورت کسب حد نصاب لازم، شرکت شما در دوره مجازی آموزش مباحث کمک‌های اولیه و آتش‌نشانی موفقیت آمیز بوده است وگواهی موفقیت در این مباحث به شما اعطا خواهد شد، در غیر اینصورت باید در آزمون سالتحصیلی بعد شرکت نمایید.

در مورد مباحث تخصصی مربوط  به رشته تحصیلی، جلسات آموزش این مباحث به صورت حضوری و طبق برنامه‌ریزی اعلام شده از طرف دانشکده یا پژوهشکده مربوطه برگزار خواهند شد. لازم به ذکر است که این جلسات تا سالتحصیلی بعدی قابل تکرار نیستند. برای دریافت گواهی شرکت در مباحث تخصصی لازم است در جلسات برگزار شده، حضور منظم و فعال داشته باشید.

پس از شرکت موفقیت‌آمیز در جلسات آموزشی مجازی و حضوری طبق توضیحات ارایه شده در بالا، امکان ارایه پروپزال پایاننامه یا رساله دانشجویان تحصیلات تکمیلی جهت تصویب و نیز امکان دریافت مجوز حضور در آزمایشگاه / کارگاه پژوهشی  برای دانشجویان فراهم خواهد بود.

در صورتیکه پایان‌نامه یا پروژه کاری  دانشجو با مباحث تخصصی دانشکده دیگری مرتبط باشد لازم است دانشجوی یاد شده از طریق استاد راهنما و مسئول HSEدانشکده خود به مسئول HSE دانشکده ارایه دهنده مباحث تخصصی مورد نیاز معرفی گردد تا امکان حضور وی در جلسات آموزشی مباحث تخصصی آن دانشکده فراهم آید.

در نهایت با توجه به اینکه برنامه‌ریزی برگزاری دوره آموزشی HSE صرفا با هدف کمک به سلامت دانشجویان محترم و سایر دانشگاهیان انجام شده است انتظار می‌رود شاهد همکاری کلیه عزیزان در برگزاری هرچه بهتر و مفیدتر این آموزش‌ها باشیم.

فایل های آموزشی دوره کمک های اولیه

 برای دانلود فایل آموزشی دوره کمک های اولیه کلیک کنید

 

فایل های آموزشی دوره آتش نشانی

برای دانلود فایل آموزشی دوره آتش نشانی کلیک کنید

عضویت در خبرنامه مدیریت امور فناوری

Invalid Input
لطفا ایمیل معتبری وارد کنید
Invalid Input

از جدیدترین اطلاعات، اخبار، اولویت های تحقیقاتی و دوره های آموزشی و ... باخبر باشید

گالری تصاویر

راه های ارتباطی

تبریز، بلوار 29 بهمن، دانشگاه تبریز، جنب ساختمان ادارات مرکزی، مدیریت امور فناوری دانشگاه تبریز

تلفن: 30-04133393526

فکس: 04133271451

ایمیل: